Hakkımızda

Arı İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1983 yılında inşaat malzemesi tedariği sağlamak amacı ile kurulmuştur. İnşaat malzemeleri pazarlama ve satışı ile iş yaşamına başlayan kurumumuz, zamanla sektörün öncü konumundaki birçok seçkin firmanın ana bayiliğini üstlenmiştir. Bu bağlamda kurumumuzdaki ürün yelpazesinin rakip firmalara oranla geniş olması ve stok kapasitesinin yüksekliği, müşterilerimizin üzerinde market etkisi yaratması sebebi ile kurumumuz Arı Yapı Market ismini bünyesine katarak ticari faaliyetlerine devam etmiştir. Önce Güven sloganıyla yola çıkan Arı İnşaat, güvene dayalı müşteri memnuniyeti düşüncesini kurulduğu günden bugüne kadar sürdürmektedir. Kurumumuz, inşaat malzemeleri satış faaliyetleri dışında günümüze kadar 800 adetin üzerinde anahtar teslim konut yapımı gerçekleştirerek bu sektörde de hizmet vermeye devam etmektedir. Kurumumuz, kapalı ve açık alan olmak üzere 3000 m2' lik bir alanda güçlü araç filosu ve 40' a yakın çalışanıyla kaliteli ürünleri ekonomik şartlarda sunmayı temel hedef olarak benimsemiştir. 

Misyonumuz

Malzemenin tüm teknik detaylarını önemseyerek doğru kullanılmasını sağlayan firmamız, bu sayede tüketicimizinde bilinçlendirilmesine ciddi katkılar sunmaktadır. Kurumumuz bu düşünceleri benimseyerek, dinamik ve güçlü alt yapısıyla, hızlı ve güvenilir çalışmalarını gelecek yıllarda da başarıyla devam ettireceğine inanmaktadır.

Vizyonumuz

Samimiyet olgusundan uzaklaşmadan en üst seviyede kurumsallaşmayı yakalamak ve piyasanın her zaman en iyisi olan iş ortaklarımızı arttırarak kaliteli ürünleri uygun fiyatlara müşterilerimize ulaştırmak.

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Arı Yapı Market ailesi olarak, 40 yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmet ve sahip olduğumuz deneyim ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.